Obraz na zeď s motivem páva? Nebo raději růži?

Obraz na zeď s motivem páva? Nebo raději růži?

Chystáte změnit dekorací vašich stěn? Dokončujete rekonstrukci bytu a vybíráte něco na zeď? Podívejte se na naše obrazy, které dotváří příjemnou atmosféru ve vašem bytě. Jedná se o jedinečné prostorové obrazy s motivy zvířat, rostlin nebo abstrakce. 

Obrazy jsou vyráběny rukou umělce, který navrhne celkový vzhled a barevnost. Z hliněného modelu, který byl ručně opracován je vytvořena forma, ze které jsou jednotlivé obrazy odlity pryskyřičným materiálem. Výsledný odlitek je dále opracován a kvalitně ručně nabarven. Hotový namalovaný odlitek je umístěn na luxusní dřevěné lakované desce. Obrazu je tím dána prostorovost a krásně vynikne na vaší zdi. 

Nabízíme celé sady obrazů nebo i jednotlivá díla. Rozměry od 40cm x 40cm vyžadují prostornější zdi aby umižnily vyniknout těmto obrazům. Větší s rozměry i 80cm x 80cm potřebují místa ještě více, ale zato mohou být hlavní dominantou vašeho pokoje. 

Pokud jste si ještě nevybrali, podívejte se na některé z našich obrazů. Jsou jedinečné a nikde jinde je u nás nekoupíte!

https://www.decoras.eu/33-prostorove-obrazy-na-zed

Komentáře