Luxusní obrazy na vaši stěnu

Luxusní obrazy na vaši stěnu

Již je to 2 roky, kdy jsme Vám představili originální dekorace na zeď. Obrazy vynikají svoji prostorovostí. Odlitek z pryskyřice umístěný na většinou dřevovláknité desce skvěle vyniká v interiéru. Vzniklý odlitek je ručně nabarven a opatřen ochranným lakem. Krásné motivy a barvy dokáží oživit interiér vašeho bytu.

Obrazy se hodí jak do bytů, tak i kanceláří, ordinací či čekáren nebo hotelů. Naše obrazy s motivěm Vlčího máku tak můžete vidět třeba i v kavárně v Kolíně Kafé Kaftan. Pokud hledáte například obraz do kadeřnictví doporučíme Vám stylovou Zlatovlásku! Klid a pohodu potom najdete například s obrazem Buddha v růžích.

Máte-li rádi trochu romantiky, velmi oblíbené jsou obrazy s tanečnicemi a květinami. Dokáží u vás v interiéru probudit tu správnou atmosféru.

Velmi zajímavé jsou také obrazy, které si na zeď umístíte sami! S tzv. DIY (do it yourself – vytvoř si sám) obrazy si můžete sami navrhnout rozložení jednotlivých dílů. Každý díl se dá volně otáčet. Podívejte se například na dekoraci Ptačí svět. Velmi krásná a pěkně zdobená dekorace.

Povedlo se nám naskladnit oblíbené obrazy, ale také nové modely. Máte tak dostatečný výběr z obrazů!

Komentáře